Антивірусний захист

Установка антивіруса Київ

  Установка антивируса КиевВ даний час в мережі Інтернет «гуляє» велика кількість шкідливих програм - трояни, блокувальники, черви і багато всякої різної «радості», одним словом - комп'ютерні віруси.

Більшість з шкідливих програм працюють таємно і непомітно, тому користувач може не підозрювати про їхню присутність на своєму комп'ютері. Шкода від комп'ютерних вірусів істотна - шкідливі програми можуть красти і нищити особисту (в тому числі і конфіденційну) інформацію, збирати паролі, блокувати доступ до операційної системи, істотно сповільнювати роботу комп'ютера і блокувати доступ в Інтернет. Причому «заразитися» можна на будь-якому, навіть солідному і іменитому сайті, просто клікнувши по рекламному посиланню.

Єдиний спосіб захисту комп'ютера від вірусів - це установка антивіруса. Наявність надійного антивірусного захисту - це запорука нормальної, безперебійної та безпечної роботи комп'ютера.

Фахівці компанії HelpComputer мають солідний досвід по боротьбі з шкідливими програмами. Наш інженер очистить систему від вірусів (або за допомогою антивірусної програми або вручну), зробить чистку реєстру від наслідків вірусного ПЗ і встановить антивірус.

Слід пам'ятати, що для надійного захисту, антивірусна програма повинна регулярно оновлюватися.

Ми встановлюємо антивірус з гарантією оновлення терміном до двух років!

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА

Виклик майстра безкоштовний!
Ви сплачуєте тількі за виконану роботу!
Мы працюємо без вихідних!
Виїзд до будь-якого району Києва!