Збірка комп’ютера

Збірка комп'ютера

  Сборка компьютера Киев

Отже, Ви дозріли на покупку нового комп'ютера!

Після цього, можна сказати, доленосного рішення відразу виникає кілька питань.

Перше - де купити?

Магазинів з продажу комп'ютерів маса, але всі вони продають вже готові системні блоки і покупцеві доводиться вибирати з того, що пропонує йому продавець, і далеко не завжди пропозиція продавця збігається з побажаннями покупця.

Рішенням цієї дилеми є наша послуга «Збірка комп'ютера на замовлення».

Збірка комп'ютера на замовлення - це послуга, що дозволяє підібрати конфігурацію комп'ютера, яка б по максимуму задовольняла вимогам клієнта. Вартість комп'ютерів, зібраних індивідуально на 10-20% нижче магазинної.

Друге - яку конфігурацію вибрати.

Конфігурація Вашого майбутнього комп'ютера залежить всього-на-всього від двох речей - завдань, які ви будете вирішувати з його допомогою і бюджету, який Ви готові виділити на новий комп'ютер.

Коротко можна виділити кілька основних типів конфігурацій ПК.

Ігровий - досить потужний комп'ютер, оснащений процесором з великою частотою продуктивності, з чотирма і більше ядрами. Має потужну відеокарту (а часом і не одну) і оперативну пам'ять від 8-ми і більше Гігабайт.

Для роботи з фото і відео - упор робиться на потужний процесор і продуктивну відеокарту, оскільки для обробки відео і фото потрібні значні ресурси.

Для роботи з музикою - в принципі той же комп'ютер, що і для відео, але з якісної звуковою картою здатної максимально передавати звучання музики і звуків.

Офісний - як його часто називають - «просто для роботи». Щодо бюджетний варіант комп'ютера здатного з честю виконувати завдання офісного плану - обробка електронної пошти, робота в мережі Інтернет та електронними документами тощо.

Сервер - перевага віддається насамперед надійності, потужності і швидкодії. Призначені для зберігання і обробки великих масивів інформації, створення резервних копій даних, прийому-отримання пошти і т.д.

Замовити збірку комп'ютера дуже просто - просто зателефонуйте нам або відправте повідомлення через форму зворотного зв'язку, повідомте для яких завдань Вам потрібен комп'ютер і приблизно який бюджет Ви готові на нього витратити, а ми протягом 2-х годин підберемо потрібну Вам конфігурацію комп'ютера і повідомимо вартість .

При Вашому позитивному вирішенні протягом двох днів зробимо збірку, тестування, налаштування, доставку і установку системного блоку.

При необхідності наші фахівці зроблять установку Windows на Ваш новий комп'ютер.

Гарантія на комплектуючі - від 12-ти до 48 місяців, в залежності від типу комплектуючої.

ВИКЛИК МАЙСТРА

Виклик майстра безкоштовний!
Ви сплачуєте тількі за виконану роботу!
Ми працюємо без вихідних!
Виїзд в будь-який район Києва!